مسافرت با کشتی کروز

قطعا کسانی که با کشتی به مسافرت می روند یک سفر بسیار ایده آل را تجربه خواهند کرد

مسافرت با کشتی مزایای بسیار زیادی دارد که می تواند بهترین انتخاب ممکن برای شما باشد. سفر آبی با تور کشتی کروز لذت‌های خاص خودش را دارد. بسته به شخصیت شما امکانات گوناگونی برایتان فراهم می‌شود و خاطره‌ای منحصربه‌فرد در ذهنتان ثبت خواهد شد.

در کشتی کروز فقط یکبار باید وسایل خود را جمع کنید

مسئله مهمی وجود دارد که اکثر مردم به آن توجه نمی‌کنند: پس از این که در ابتدای سفر محتوای چمدان را در کابین خالی کردید تا آخرین روز سفر نیازی به بستن چمدان خود ندارید. به دلیل این که کشتی دریانوردی نوعی هتل روی آب محسوب می‌شود، هر روز شما در شهر و کشوری جدید بیدار خواهید شد نیازی به خارج شدن از محل اقامت خود در ساعتی مشخص ندارید.
یک تور یک هفته ای با کشتی کروز شامل توقف در پنج یا 6 شهر بندری است که غالبا هرکدام متعلق به کشورهای مختلف و از پرطرفدارترین شهرهای اروپا هستند. به این ترتیب، سرزمین های زیادی را از نزدیک خواهید دید؛ چراکه بیشتر شهرهای مهم این قاره روی آب بنا شده اند و دیدنی آن ها از روی عرشه کشتی، هیجان انگیز است. برای رفتن به سایر سایت های گردشگری هم به راحتی می توان از اتوبوس های بندر استفاده کرد.
بخش زیادی از هزینه ها پیشاپیش پرداخت شده اند و دیگر نگرانی برنامه ریزی برای مدیریت مخارج سفر را نخواهید داشت. این هزینه ها شامل هزینه اقامت، غذا و هر امکانات دیگری به دلخواه شما، شامل بیمه، بلیط هواپیما و حمل و نقل زمینی و مانند آن ها است. نکته مثبت آن این است که از ابتدا می دانید سفر چه هزینه هایی دارد و چقدر باید برای آن کنار بگذارید.

مسافرت با کشتی کروز

در تور کشتی کروز همه‌ امکانات رفاهی در دسترس است

کافی است درباره سفر قبلی خود و هزینه‌های آن در تعطیلات بیاندیشید. علاوه بر هزینه پرواز و اقامت، برای هر وعده روزانه و نوشیدن قهوه باید پول پرداخت کنید. این هزینه‌ها در نگاه اول بی اهمیت به نظر می‌آیند، اما در انتهای سفر متوجه خواهید شد که دو برابر مقدار برنامه‌ریزی شده هزینه کرده‌اید.
انواع مختلفی از کابین‌ها وجود دارد که با سلیقه و بودجه شما تطابق دارد، اما کیفیت و گزینش غذا نیز در هزینه بسیار تعیین کننده است. از خوراکی‌های کافه‌ای و برگرهای لذیذ گرفته تا ظرف غذاهای بسیار مجلل همگی در کشتی آماده پذیرایی از مسافران است و شما در هیچ زمانی از شبانه‌روز گرسنه نخواهید ماند.

مزایای سفر با کشتی کروز

۱-همه‌ امکانات رفاهی در دسترس است
کافی است درباره سفر قبلی خود و هزینه‌های آن در تعطیلات بیاندیشید. علاوه بر هزینه پرواز و اقامت، برای هر وعده روزانه و نوشیدن قهوه باید پول پرداخت کنید. این هزینه‌ها در نگاه اول بی اهمیت به نظر می‌آیند، اما در انتهای سفر متوجه خواهید شد که دو برابر مقدار برنامه‌ریزی شده هزینه کرده‌اید.
۲-فقط یکبار باید وسایل خود را جمع کنید
مسئله مهمی وجود دارد که اکثر مردم به آن توجه نمی‌کنند: پس از این که در ابتدای سفر محتوای چمدان را در کابین خالی کردید تا آخرین روز سفر نیازی به بستن چمدان خود ندارید.
۳-سفر آبی برای خانواده‌ها ایده‌ال است
سفر آبی برای تمامی سنین پیشنهاداتی ویژه دارد. خوانندگانی که چندین فرزند با سنین مختلف دارند کاملا نسبت به این مسئله آگاه هستند: چگونه می‌توان کودکان را سرگرم نگه داشت و در عین حال به تفریحات مخصوص بزرگسالان پرداخت؟
این مشکل در کشتی‌های تفریحی جدید برطرف شده است. امکاناتی متفاوت برای گروه‌های سنی مختلف وجود دارد. کودکان در در محیط‌هایی ویژه و تحت‌نظر سرگرم می‌شوند، نوجوانان در استخر شنا می‌کنند و به بازی‌های کامپیوتری می‌پردازند. والدین از این طریق فرصتی مناسب برای استراحت و فعالیت‌های دیگر کسب می‌کنند.