ویلچر برقی

 ویلچر برقی برای افراد معلول مانند پا برای افراد سالم است. از همین رو برای افراد معلول یا کم توان از اهمیت زیادی برخوردار است.

ویلچر برقی

باتری ویلچر: دو نوع باتری وجود دارد: خشک و مرطوب. گاهی اوقات مواردی پیش می آید که افراد زیادی تمایل به فروش ویلچر برقی دست دوم خود را دارند. برای سفارش محصول در ساعات اداری تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را با مدیر فروش برسو جهت هماهنگی و ارسال کالا انجام دهید. تمام مدارک لازم را آماده کنید. چرخ های به کار رفته در صندلی از دیگر نکاتی است که در تهیه ویلچر باید به آن توجه کرد. سوالات دیگر ...

ویلچر برقی با قیمت ارزان

شاید بهتر باشد در مورد کیفیت ویلچرهای میرا توضیحی ندهیم زیرا در بازار خود بی نظیر هستند. فعالیت هایی که با آن انجام می دهند: برخی افراد گهگاه از این دستگاه استفاده می کنند، برخی دیگر در بیشتر ساعات روز با آن هستند. وزن این ویلچرها به میزان قابل توجهی نسبت به سایر ویلچرها کمتر است و در ساخت آنها از مصالح ساختمانی سبک استفاده شده است. این ویلچرها یکی از بهترین انواع ویلچرهای برقی مبله هستند.

ویلچر برقی با کیفیت

ویلچر برقی باتری وقتی نام ویلچر به میان می آید این نوع ویلچرها اولین چیزی است که به ذهن می رسد. ویلچر برقی بچه گانه یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین محصولات سایت ما می باشد و شما می توانید با ارتباط با مشاورین فروش ما بهترین و مرغوب ترین ویلچر برقی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. فروش ویلچر بچه گانه از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر انجام می شود و شما می توانید مدل های مختلف را از طریق راه های ارتباطی مندرج در وب سایت خریداری و خریداری کنید.

ویلچر برقی

قیمت باطری ویلچر برقی

یکی از فروشندگان بزرگ ویلچر برقی آساچیر گفت: آنقدر بازار بدی داریم که ویلچر 250 هزار تومانی 5 میلیون تومان فروخته می شود. این کارخانه در زمان افتتاح 500 کارگر داشت، اما از آن زمان به 25 نفر کاهش یافته است که همه آنها شغل خود را از دست داده اند. چرخ های جلو ویلچر کودکان با قطر 3 اینچ با لاستیک های جامد شروع می شود، اما چرخ های سفارشی حداقل یک مدل جامد 5 اینچی هستند. این نوع ویلچرها مخصوص افراد دارای اضافه وزن طراحی شده اند.

قیمت انواع ویلچر برقی

استفاده از تشک صندلی مناسب برای افرادی که حساسیت ضعیفی در ناحیه ران دارند برای جلوگیری از زخم فشاری ضروری است. در واقع این فناوری در هدستی به نام Emotiv Headset نصب می شود که کاربری که از ویلچر استفاده می کند آن را روی سر خود قرار می دهد. سری دوم ایبات ها از فناوری پیشرفته تری بهره می برند اما قیمت آن ها نسبت به سری های قبلی کمتر است. در حال حاضر پیشرفته ترین نوع ویلچرها، ویلچرهای دارای کنترل ذهنی هستند.

ویلچر برقی با باتری لیتیومی

در واقع می توان گفت ویلچر Ibot ترکیبی از تمام ویلچرهایی است که در بالا ذکر شد. سری ویلچر برقی مونوچیر 103 Comfort شامل مدل های S، N، W و A می باشد که در بالا به مدل نوع W نگاهی انداخته ایم. چرخ های اضافی در این نوع ویلچر تعبیه شده است که در صورت تمایل کاربر می تواند برای ایستادن ویلچر و بالا و پایین رفتن از پله ها استفاده شود. سی پی کایانگ ویلچرهای مخصوص کودکان را نیز تولید می کند که در دو مدل ویلچر و ویلچر موجود می باشد.این ویلچرها کیفیت خوبی دارند و قیمت مناسبی دارند.