شرایط استرداد کالا

در صورتی که کالا هنوز باز نشده باشد و مشکلاتی در بسته بندی کالا ( باز شدن کالا ) مشاهده نگردد
در صورتی که ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش و قبل از دریافت کالا و یا بعد از دریافت کالا ( بدون باز شدن کالا ) درخواست تعویض کالا باشد
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد (وجود مغایرت، باید حداکثر طی  ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا،  اطلاع داده شود.
اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد
اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی مشکوک ( قبل از باز نمودن بسته بندی کالا ) باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه عطـر افـشون  از طریق تلفن یا فرم تماس با ما اطلاع داده شود.
اگر مشتری از خرید خود منصرف شود و اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد( قبل از تکمیل سفارش و پس از پرداخت وجه) باید هر چه سریع‏‌تر شماره های فروشگاه عطـر افـشون تماس گرفته و اطلاع داده شود. 
اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، باید هر چه سریع‏‌تر شماره های فروشگاه عطـر افـشون تماس گرفته و اطلاع داده شود. 


فرم استرداد کالا

فروشگاه عطـر افـشون در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی عطر و ادکلن آغاز نمود .هدف از راه اندازی این فروشگاه در واقع حذف واسطه ها میان پخش کنندگان اصلی کالا با مشتریان می باشد که با این عمل قیمت ها بسیار معقول تر میشوند و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن کالای شما به دستتان خواهد رسید. محصولات فروشگاه عطـر افـشون انواع و اقسام عطرهای مردانه، زنانه را شامل می‌شود و تمامی آنها دارای برند معتبر می‌باشند تا این اطمینان را به مشتریان بدهد که محصول خریداری شده دارای کیفیت بالا است. فروشگاه عطـر افـشون با هدف فروش اینترنتی مطمئن و کسب رضایت خریداران کوشش می نمایید تا وقت و هزینه مان را صرف رفت و آمد بیهوده نکرده و از این راه خریداران بتوانند به سهولت عطر و ادکلن خود را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرند.

logo-samandehi