لیست تجهیزات ایمنی در کارگاههای ساختمانی

تجهیزات ایمنی که در کارگاه‌های ساختمانی استفاده می‌شوند باید از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی در تولید لوازم ایمنی تهیه شوند تا علاوه بر حفظ سلامتی افراد بتواند راحتی آنها را نیز در حین استفاده تأمین کند. در غیر این‌صورت عملاً خرید این تجهیزات هدر دادن هزینه است.

لیست تجهیزات ایمنی در کارگاههای ساختمانی

داشتن کفش استاندارد و ایمن برای کارگران و کارکنان کارگاه ساختمانی یکی از ضروریات مهم است. هر فردی بنابر وظیفه‌ای که بر عهده دارد باید کفش کار مناسبی را بپوشد تا آسیبی همچون افتادن اجسان سنگین، خطر برق گرفتگی، گیرکردن پا در میان اجسام تیز و محکم و.. اتفاق بدی برای پاهای فرد نیفتد. مثلاً اگر فرد در حال برق کاری است پوشیدن کفش عایق می‌تواند جریان ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت را تحمل کند. کفش ایمنی با داشتن پنجه‌‌های فولادی محکم به‌میزان زیادی می‌تواند روی پا و انگشتان را از خطر قطع شدن و له شدگی حفظ کند.

داشتن یک کلاه ایمنی یکی از مهم‌ترین ضروریات در کارهای ساختمانی است چرا که پرتاب اجسام سنگین یا سقوط آن بر روی سر فرد در موارد زیادی اجتناب ناپذیر است که کلاه می‌تواند بسیار محافظت کننده باشد. رنگ این کلاه‌ها با یکدیگر متفاوت است و هر فردی بنابر کاری که انجام می‌دهد رنگ کلاه او با دیگری فرق می‌کند. اما به‌طور کلی کلاه‌های ایمنی به سه دسته تقسیم می‌شوند. کلاه ایمنی از نوع A این کلاه با داشتن ولتاژی پایین برای مصارف عمومی استفاده می‌شود. کلاه ایمنی نوع B این کلاه برای کار در جاهایی که ولتاژ تا ۲۰۰۰۰ ولت هم می‌تواند از سر فرد محافظت کند. کلاه ایمنی نوع C این نوع از کلاه هیچ گونه حفاظت الکتریکی ندارد و دارای بدنه آلمینیومی با مقاومتی بالا در برابر آسیب‌ها می‌باشد.

اهمیت استفاده از لوازم و تجهیزات ایمنی در کارگاههای ساختمانی

خطرات الکتریکی

خطرات ناشی از ارتعاش

خطرات مواد و اجسام، بیولوژیکی و شیمیایی

خطرات صدا

خطرات حرارتی

خطرات سقوط افراد

لیست تجهیزات ایمنی در کارگاههای ساختمانی

ایمن گستر دانیال فروشگاه معتبر و ارزان انواع تجهیزات ایمنی

بیش از چند دهه است که ایمن گستر دانیال در سطحی گسترده انواع لباس کار مخصوص آقایان و لباس کار مخصوص بانوان لوازم ایمنی در کار گاه های ساختمانی را برای کارکنان و کارگران تولید و عرضه می‌کند. همه این محصولات مستقیم و بدون واسطه از تولیدی وارد این فروشگاه تجهیزات ایمنی در تهران می‌شوند که همین حذف واسطه‌ها سبب شده قیمت این لوازم بیشتر مناسب و منصفانه‌تر باشد. خرید تجهیزات ایمنی ساختمانی و آتش نشانی معمولاً کار مشکل و پر زحمتی است.

ایمن گستر دانیال سال‌هاست این امکان را برای مشتریانی که نتوانستند حضوری به فروشگاه مراجعه کنند این امکان را فراهم کرده تا از طریق وب سایت و پیج اینستاگرامی انواع لوازم ایمنی را همراه با قیمت آنها مشاهده نمایند. شما می‌توانید به‌صورت تلفنی و آنلاین سفارش خرید خود را انجام دهید تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین شیوه همه سفارشات کلی و جزئی برای شما به هر نقطه‌ای از ایران ارسال خواهد شد.