زیبا ترین سگ دنیا

این روزها که سگ ها اعم از نژادهای متفاوت و اندازه های متفاوت، تبدیل به قسمتی از زندگی مردم جهان شده اند، از این رو بر آن شدیم تا مقاله ای در خصوص با زیباترین سگ ها، این هم خونگی های زیبا و دوست داشتنی که از قضا وفادار ترین موجودات روی زمین نیز هستند بپردازیم.

زیبا ترین سگ دنیا

 

زیباترین سگ

 

برای ده ها هزار سال انسان ها حیوانات وحشی را برای تربیت و پرورش آنها به تناسب زندگی و شغل خانگی گرفته اند. این سگ با قدمت اولین حیوانی بود که اهلی شد. از آن زمان، مردم این موجودات را می پرستیدند و آرزو داشتند که آنها را در نزدیکی خود داشته باشند. زیباترین سگ پامرانین، خوشگل‌ترین نژاد سگ، ساموید، سگی بازیگوش و همیشه خندان، چاو چاو، بامزه و زیبا با ظاهری شبیه به شیر، هاسکی، باوقار با چشمانی زیبا و جادویی، شیتزو، خوش اخلاق و آروم با موهایی ابریشمی و… نام برد.

زیباترین سگ هاسکی

 این سگ‌ها نسبت به افراد خانواده‌ای که در آن زندگی می‌کنند به شدت وفادار هستند و دستورات مورد نظر را خیلی سریع متوجه می شوند. ظاهر فوق‌العاده زیبا و باوقار این نژاد که عنوان یکی از زیبا ترین سگ ها را به خود اختصاص داده است، چشم‌هایی مسحورکننده و قشنگ، خز و خلق و خوی شیطون و بازیگوش باعث شده هاسکی در ایران و سرتاسر دنیا پرطرفدار شود.

زیباترین سگ پا کوتاه

اگر به دنبال یکی از سگ‌های واقعاً زیبا و دوست داشتنی برای نگه‌داری در محیط های کوچک و بسته مانند آپارتمان هستید، سگ ماتیلز می تواند بهترین انتخاب‌ و کاندید شما باشد. این کوچولوی دوست داشتنی، یکی از باهوش‌ترین نژادهای سگ است که خیلی سریع یاد می‌گیرد و تنها کافی است با صرف زمانی کم ترفندهای مورد نظر خود را به آن‌ها آموزش بدهید؛ به همین سادگی فرامین را از شما می اموزد. همین خصلت این سگ رو بهترین گزینه برای نگهداری در محیط های آرامی مانند آپارتمان مناسب می سازد.

قیمت

قیمت نژادهای متفاوت بر اساس زیبایی و یا توانمندی های آن ها، در هر منطقه به شکلی خاص است. یکی از نکات مهمی که در قیمت گذاری این موجودات زیبا تاثیرگذار می باشد، میزان خلوص و اصالت این موجودات است. زیرا مخصوصا به دلیل آن که در ایران به شکلی بی رویه این نژادها ترکیب می شوند، تشخیص اصالت این موجودات نیز دشوار تر می شود. یکی از دلایلی که اختلاف قیمتی در نژادهای مشابهی را رقم می زند، اطلاع از همان پیشینه آن سگ است. با این حال برای اطلاع از قیمت و نحوه تشخیص اصالت این حیوانات دوست داشتنی می توانید به سایر مقالات هپی پت بپردازید.