آشنایی با انواع قالیچه های دستباف

آشنایی با انواع قالیچه های دستباف  ، در این مطلب شما را با انواع قالیچه های دست بافت ایرانی آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع فرش دستبافت

آشنایی با انواع فرش دستبافت ، قالی معروف ترین فرش دستبافت ایرانی است. قالی در اندازه های متفاوت و متنوعی بافته می¬شود. اندازه قالی در ابعاد 3 × 2، 3 × 4، 6 × 4، 7 × 4، 7.2 × 4.8 یا بیشتر بوده و این ابعاد متغیر است .

محلول‌های قوی خانگی برای تمیز کردن آسان لکه فرش

محلول‌های قوی خانگی برای تمیز کردن آسان لکه فرش ، در این مطلب قصد داریم راه های تمیز کردن لکه فرش با محلول های خانگی را با شما آموزش دهیم. تمیز کننده هایی که دوستدار محیط زیست هستند و توان پاک کنندگی مشابهی با مواد صنعتی دارند .

انواع فرش دستبافت ایرانی از نظر سبک متالتی و بافت فرش

انواع فرش دستبافت ایرانی از نظر سبک متالتی و بافت فرش ، فرش های دیت بافت ایرانی دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس سبک و جنس دسته بندی می شوند. یک فرش دستبافت ایرانی به دلیل داشتن روش تولید، ظرافت، جنس، گوناگونی طرح، کیفیت و رنگ های متنوع، همچنین تفاوت های ظاهری و ساختاری، دارای فرآورده های خاصی است که هر کدام از آن ها نام خاص و مشخصی دارند.

چگونه با استفاده از محلول های خانگی دست ساز فرش خود را تمیز کنیم؟

چگونه با استفاده از محلول های خانگی دست ساز فرش خود را تمیز کنیم؟ ، استفاده از محلول های تمیز کننده خانگی جایگزین مناسبی برای محلول های شیمایی است و از آن های می توان برای تمیز کردن لکه های مواد خوراکی، رد پا ، گرد و غبار و ... استفاده کرد.