چشم بیونیک چیست
چشم بیونیک چیست، بیش از ۱۰ سال است که دانشمندان در دانشگاه «مانش» در حال توسعه چشم بیونیک هستند، با این حال به تازگی از آمادگی خود برای آزمایش آن روی انسان خبر داده‌اند. محققان در دانشگاه مانش استرالیا ایمپلنت‌های بی‌سیم توسعه‌ داده‌اند که روی سطح مغز قرار می‌گیرد و می‌تواند قدرت بینایی را به افراد نابینا برگرداند. این سیستم به نام «Gennaris» شامل یک سرپوش سفارشی به همراه دوربین و فرستنده بی‌سیم، یک واحد پردازش بینایی، نرم افزار و مجموعه‌ای از قطعات ۹ در ۹ میلی‌متری می‌شود که درون مغز کاشته می‌شوند. با ما همراه باشید تا ییشتر با این نوع چشم آشنا شوید.

ادامه مطلب: چشم بیونیک چیست

آشنایی با تاردیگرید سرسخت ترین موجود حاضر بر روی زمین

آشنایی با تاردیگرید سرسخت ترین موجود حاضر بر روی زمین، انسان حتی نمی‌تواند دو دقیقه در فضا زنده بماند، اما در سال 2007 دو گونه تاردیگرید به فضا ارسال شد. آنها زنده به زمین بازگشتند. تاردیگرید ها به گروهی از گونه‌های بی‌مهرۀ بسیار کوچک اطلاق می‌شود که در همه جای کره زمین، زندگی می‌کنند. با ما همراه باشید تا بیشتر با این جاندار آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با تاردیگرید سرسخت ترین موجود حاضر بر روی زمین

ماسک خانگی برای پوست صورت

نخستین بار از ماسک های صورت به منظور سفید کردن پوست صورت استفاده می‌ شد. اما امروزه انواع مختلفی از ماسک ها صورت وجود دارند که برخی از آنها دست‌ ساز و برخی دیگر کلینیکی هستند.

بیشتر بخوانید انواع ماسک صورت

قالب جوملا

هاست جوملا ، جوملا یک سیستم محتوا است و از زبان php تولید شده است. این سیستم برای ذخیره کردن داده ها از پایگاه داده mvsql استفاده می کند. شروع فعالیت سیستم جوملا از سال 2005 بود. این سیستم را می توان به راحتی بر روی هاست خود بارگزاری و نصب نمود.

بیشتر بخوانید  هاست جوملا

بهترین حیوان خانگی

بهترین حیوانات خانگی برای نگهداری در آپارتمان ، امروزه بسیاری ازافراد به دلایل مختلف اقدام به خرید و نگهداری از حیوانات خانگی می کنند. مراقبت از یک حیوان خانگی باعث ایچاد یک فضای متفاوت در خانه می شود.

بیشتر بخوانید بهترین حیوانات خانگی برای نگهداری در آپارتمان